Our production plants

Our office and main production plant are located in Żory, Poland. We also have a roasting facility in Skibno and a glass production plant in Wołczyn. We are there, where our clients' needs are, with additional plants in Vietnam, Russia, Turkey and Colombia.

Instanta Fabric PL

Poland

Instanta Fabric VN

Vietnam

Instanta Fabric RU

Turcja

Instanta Fabric CO

Colombia

Nasze Zakłady

Instanta Fabric PL

ILD COFFEE VIETNAM

Przyszłość kawy

Nasz najnowszy zakład, uruchomiony 29 września 2023 roku, to wzorcowe połączenie technologii, jakości i zrównoważonego rozwoju. Produkujemy tu najwyższej jakości kawę liofilizowaną o rocznej zdolności produkcyjnej wynoszącej 5 600 ton, wykorzystując energię z biomasy oraz innowacyjne metody zarządzania wodą. Nasza inwestycja wzmacnia pozycję Instanty jako globalnego lidera w dostawach kawy rozpuszczalnej pod markami klientów.

Instanta Fabric PL

Żory (Polska)

Nasze serce

Nasza centrala w Żorach jest sercem naszej firmy. Od 2001 roku nieustannie się rozwijamy, systematycznie rozbudowując nasz park maszynowy. Specjalizujemy się w produkcji kawy w różnorodnych opakowaniach, w tym puszkach, słoikach, kapsułkach, ponad 50 rodzajach szklanych słoikach, a także opakowaniach PET, doypackach, vacuum, pouch, stabilo i stickach. Nasza niezwykła jakość oraz zdolności produkcyjne przyciągają klientów z całego świata.

Instanta Fabric PL

Skibno (Polska)

Tradycja i innowacja

W 2015 roku w Skibnie rozpoczęliśmy produkcje kawy mielonej i ziarnistej, wykorzystując przy tym w tradycyjne piece bębnowe. To miejsce, gdzie historia spotyka się z nowoczesnością, a aromatyczna kawa jest efektem pracy naszych niezwykłych pracowników.

Instanta Fabric PL

Wołczyn (Polska)

Własna produkcja szkła

W 2018 roku rozszerzyliśmy działalność o własną produkcję szkła- stając się właścicielem huty ECOGLASS. Dzięki temu nasze opakowania spełniają najwyższe standardy jakości i dostępności. Gwarantujemy naszym klientom nie tylko najlepsze ceny, ale także pewność dostaw oraz możliwość realizowania oryginalnych i mniejszych zamówień.

Instanta Fabric PL

Turcja

Tradycja smaku i kultury kawowej

Nasz zakład w Turcji, założony w 2012 roku, jest integralną częścią tureckiego rynku kawy. Naszym celem jest być jak najbliżej naszych klientów i oferować im kompleksowe rozwiązania, dostosowane do ich potrzeb, które odpowiadają rynkowym potrzebom.

Instanta Fabric PL

Kolumbia

Z pasji do kawy

Zakład Instanta w Kolumbii, założony w 2015 roku, pomaga nam eliminować logistykę i sprostać potrzebom naszych klientów w Ameryce Południowej. Nasz zakład posiada własne linie produkcyjne oraz dostęp do surowców, zapewniając obsługę największych klientów w regionie.

Instanta Fabric PL

Wietnam

Rozkwit i palarnia kawy

Zakład w Wietnamie, założony w 2013 roku, dynamicznie się rozwija, obsługując rynki azjatyckie i okoliczne. Posiada własną palarnię kawy, która gwarantuje, że nasze rozwiązania są kompleksowe i satysfakcjonują nawet najbardziej wymagających klientów.

Your browser is no longer supported, use the current version: Chrome, Firefox, Edge

This site uses cookies to deliver services in accordance with Privacy policy. You can specify the conditions for storage or access cookies on your browser.
See privacy policy

UP
Down